בית ספר לכדורגל המרקנה

 
Image by Connor Coyne
Cleats on Soccer Ball

הרגליים רצות, הכדור מתגלגל
וכל מה שיש לו/ה בראש זה כדורגל ?
השאלה שנשאלת היא , האם הם עושים את זה נכון?
כוח רצון והצבת מטרות הם גורמים חשובים בדרך להיות כדורגלן מצליח ועם זאת בבית ספר שלנו יש עוד תוספות.

יש המון שחקנים על המגרש, אבל איך בכל זאת המתאמנים שלנו מגיעים להישגים משמעותיים?
כדורגל זו שפה , שפה שלא מעטים, מסוגלים לדבר אותה עם הגוף אבל מעטים מבינים אותה עם הראש. במהלך השנים צברנו ניסיון וגיבשנו תכנית אימון ייחודית לבית הספר.

אימונים לבנים 2.jpg
אימונים לבנים 3.jpg

ההחלטה לפעול כאן ועכשיו היא חשובה , אבל ההחלטה לפעול בשיקול דעת, בטקטיקה , ביצירתיות ובטכניקה הכי טובה באותו זמן נתון, היא חשובה לא פחות. לפעמים שחקנים פשוט מבצעים את מה שהם רוצים ולא את מה שהמשחק מצריך.

או שהשחקן שולט בכדור או שהכדור הופך ללולב. לפעמים אותו תרגיל בעוצמות שונות ישפיע באופן שונה - דווקא ההתמדה כאן היא קריטית ומפתחת הרבה יותר ממעבר בין תרגיל לתרגיל. חשוב לזכור כי שליטה בכדור הינה מיומנות נרכשת הדורשת תרגול רב . ראייה מרחבית , טכניקה, עבודה על רגל חלשה, קואורדינציה וגמישות, הם רק חלק ממה שאנחנו עובדים כדי לשפר את השליטה בכדור אצל השחקן.

אימונים לבנים.jpg
%D7%9C%D7%9E%D7%97%D7%A0%D7%94%20%D7%A1%D7%95%D7%9B%D7%95%D7%AA3_edited.jpg

אפשר להסתכל על הכדורגל כספורט תחרותי נקודה. אנחנו במרקנה גם שמים דגש על הכדורגל כספורט קבוצתי וחברתי. זה לא רק כדי להוביל את הקבוצה לנצח, אנחנו מאמינים שבזכות כך הם יהיו שחקנים יותר טובים ובני אדם יותר טובים. ילדים שמשחקים כדורגל רוצים להצטיין, אך בין לבין אנחנו מלמדים אותם איך להתנהל בתוך קבוצה, מלמדים אותם לפתח משמעת עצמית וכוח התמדה, לשפר את הביטחון העצמי ואת הריכוז. אין לנו ספק שכל אלו יתרמו להם גם על המגרש.

ורגע לפני שאנחנו מתראים על המגרש, נדגיש עוד משהו קטן. אנחנו מקפידים על תנאים אופטימליים כדי לקדם את השחקן. ציוד מתקדם, מאמנים מקצועיים, עבודה בקבוצות קטנות ובמגרש לחץ תורמים מאוד למהירות המחשבה ולהצלחת המתאמן. אנחנו מחכים לך ולילד שלך כדאי שתחוו את כל הדברים האלו בעצמכם.

אימונים אישיים 11.jpg
תום כפיר - תמונה ליד כל הפעמים שהשם של ת

.מאמן ראשי: תום כפיר- גדל במכבי חיפה, שיחק בהכח רמת-גן, רמת השרון והפועל חיפה. אימן ילדים ונוער בהכוח רמת גן ובמכבי חיפה. בעלים ומאמן ראשי במגרשי המרקנה. בעל תעודת מאמן כדורגל ממכללת וינגייט, הוכשר בהשתלמות מאמנים – אייקס אמסטרדם ובעל 20 שנות ניסיון באימון אישי וקבוצתי

 
אימונים לגילאי 3-4  (5).jpg

אימונים לגילאי 3-4

אימוני בנות 3.jpg

אימונים לבנות

אימונים לבנים.jpg

אימונים לבנים